A A A K K K
людям із порушенням зору
КНП "Арцизька центральна опорна лікарня"
Одеська область, Болградський район

День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років (8 травня 2026 року)

Дата: 11.05.2026 12:14
Кількість переглядів: 29

Фото без опису

 В Арцизькій громаді відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті та примирення. Біля пам’ятника загиблим воїнам зібралися жителі громади, представники влади, адміністрація КНП "Арцизька центральна опорна лікарня"       Арцизької міської ради, щоб вшанувати пам’ять усіх, хто загинув у роки Другої світової війни, а також подякувати героям, які боролися за мир і свободу.
Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих та згадали подвиг покоління, яке перемогло нацизм.
Нині, коли Україна знову переживає війну, цей день має особливе значення. Люди згадують не лише героїв минулого, а й сучасних захисників і захисниць України, які щодня боронять нашу державу.

Фото без опису

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень